Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Speeche Szymona pobudzają menedżerów Orange do działania. Sprawiają, że znowu chce im się chcieć, że wraca poczucie wiary i sprawczości. Dzieje się tak dlatego, że Szymon prosto i dowcipnie opowiada historie, które pobudzają do myślenia. Te historie są dostosowane do realiów zespołu; Szymon najpierw poznaje kontekst, po czym odpowiednio rozkłada akcenty w wystąpieniu. W tym wszystkim jest dynamiczny, naturalny i wiarygodny.

Bożena Leśniewska, Dyrektor Wykonawczy ds. Sprzedaży, Orange Polska

Szymon stanowi dla nas fantastycznego sparing partnera, który wnosi powiew świeżości do zespołów. Jest w nim dyscyplina i siła charakteru profesjonalisty i człowieka dojrzałego, która pozwala mu na wysoką efektywność i wywieranie wpływu na grupy. Jest w nim również otwartość i szczerość, którą wiele osób gubi podczas współpracy z korporacjami.

Katarzyna Szumigaj-Rudnik, członek zarządu i dyrektor HR, Mondelez Polska

Zaufałam Szymonowi i to się opłaciło. Dzisiaj mija już rok od wspólnego przedsięwzięcia, a jego powiedzenia i przykłady są nadal żywe w moim zespole. Energia i doświadczenie Szymona, zdrowy dystans do siebie oraz do przedstawianych spraw sprawiają, że spotkanie jest wiarygodne i na długo zapada w pamięć uczestników. Szymon rzeczywiście wpływa na zmianę w zachowaniach ludzi.

Joanna Olszewska, Dyrektor DWS (Sprzedaż), Nationale Nederlanden / ING

Niezwykła energia przekazywana przez Szymona porywa uczestników. Charyzma, z jaką wkracza na scenę, nie pozwala nikomu na obojętność. Zaskoczeniem jest to, jak w błyskawicznym tempie pozyskuje pełną uwagę i sprawia, że uczestnicy wyczekują na kolejną dawkę wiedzy i niezapomnianych emocji. Wystąpienia Szymona są dynamiczne, inspirujące, oparte na doświadczeniach i ciekawych przykładach z życia, a przy tym wzbogacone humorem. Po wielu miesiącach zastrzyk świeżości, optymizmu i woli wciąż działa!

Hanna Kujawska, Dyrektor Zarządzający Pionu Bankowości Detalicznej, Bank Pekao S.A.

Konkretny, mocny przekaz, bez nudzenia i nieużytecznych opowieści zza oceanu. Sam od czasu do czasu pojawiam się na scenie i wiem jak ciężko jest porwać tłum. A Szymon dosłownie wyrywa ludzi z foteli, nawet tak wymagających jak nasz Super Telco Team z PLAY.

Marcin Gruszka, Rzecznik Prasowy Play (P4)

Szymon pomaga naszym zespołom w poprawieniu komunikacji i współpracy, w otwarciu się na inne punkty widzenia.  To trudne zadanie, wymagające połączenia wody z ogniem, czyli trafienia zarówno do umysłów szukających struktury w każdej rzeczywistości, jak i tych, które działają w twórczym chaosie. Szymon ma mnóstwo fantastycznych przykładów i pomysłów pobudzających do myślenia. Jego spotkania charakteryzują się lekkością, ale bardzo konstruktywną. Wynosimy z nich wiele przemyśleń i inspiracji, które pomagają nam lepiej wdrażać nasze pomysły.

Małgorzata Dobosz, Marketing & Sustainability Director, Skanska

Z Szymonem współpracujemy od wielu lat. Jego wystąpienia są niezwykle inspirujące, angażujące i energetyczne. Pozostawiają ogromne wrażenie na odbiorcach, zarówno partnerach biznesowych jak i naszych pracownikach. Cenimy indywidualne podejście Szymona do każdego wystąpienia; Szymon potrafi dopasować przemówienie do odbiorców i skupiać ich uwagę od pierwszej do ostatniej minuty.

Krzysztof Kurek, Dyrektor ds. Sprzedaży, Bosch (elektronarzędzia)

Szymon to świetny mówca! Jego wystąpienia to energetyczny i inspirujący spektakl, który przekracza oczekiwania. Znakomity kontakt ze słuchaczami, profesjonalne przygotowanie i charyzma to bez wątpienia największe atuty Szymona.

Łukasz Radzymiński, Dyrektor Sprzedaży, Shell Polska

Zadanie stojące przed Szymonem było trudne: miał dotrzeć do ludzi, którzy o przywództwie słyszeli już prawie wszystko. To, co z pewnością odróżnia Szymona od innych mówców, to doskonały kontakt ze słuchaczami i umiejętność stałego skupienia ich uwagi. Szymon przygotował wystąpienie w pełni dopasowane do naszych potrzeb, dobrze zilustrowane praktycznymi przykładami. Ostatecznie „mission impossible” zakończyła się pełnym sukcesem a my zarezerwowaliśmy już termin następnego spotkania.

Tomasz Malec, Dyrektor ds. Produkcji, Carlsberg Polska

Praca z Szymonem to NIE jest zamówienie jednorazowego wystąpienia. To wspólna, twórcza droga od pomysłu: „Zróbmy coś fajnego i potrzebnego” do refleksji: „Jak zwykle wyszło świetnie…” i oczekiwania na kolejne spotkanie: „Kiedy znowu?…”. Wielkie dzięki, Szymon.

Piotr Wiczkowski, Dyrektor Departamentu Sprzedaży Detalicznej, PKO Bank Polski

Gorąco polecamy współpracę z Szymonem! Szymon jest profesjonalistą w każdym calu. Podczas tworzenia scenariusza spotkania uwzględnia skomplikowany kontekst, w którym funkcjonujemy, nasze wyzwania, potrzeby i nawiązuje do nich w trakcie wydarzenia. Na uwagę zasługuje też sposób, w jaki prowadzi swoje wystąpienia. Nie tylko jest bardzo merytoryczny, ale nawiązuje świetny kontakt z publicznością i sprawia, że każdy z menedżerów siedzących na widowni ma wrażenie, że Szymon mówi wprost do niego.

Magda Tomaszewska, Partner Biznesowy, Grupa Santander (Bank Zachodni WBK)

Zaprosiliśmy Szymona na cykl spotkań dla menedżerów 3M, dotyczących budowania zaangażowania. To był strzał w 10-tkę!  Sposób, w jaki Szymon mówił o zaangażowaniu przekroczył nasze oczekiwania. Szymon przykuwał uwagę niebanalnymi przykładami, poczuciem humoru, energią. Używał prostego, zrozumiałego języka, a jego stwierdzenia weszły na stałe do słownika 3M. To były wyjątkowe spotkania i wspaniała inspiracja.

Katarzyna Paszkiewicz, HR Manager, 3M Poland Manufacturing

Organizując naszą doroczną konferencję menedżerską, zaprosiliśmy Szymona do przeprowadzenia inspirującej prezentacji dotyczącej innowacyjności. Kluczowe dla nas było to, aby prezentacja zaangażowała wymagającą i liczną widownię: 300 osób, zajmujących stanowiska dyrektorskie i menedżerskie, a także partnerzy firmy. Prezentacja przekroczyła nasze oczekiwania. Szymon wykazał się swadą, poczuciem humoru i świetną znajomością tematyki innowacji oraz realiów naszej firmy. Była to najwyżej oceniona sesja podczas całej konferencji. Chętnie skorzystamy z usług Szymona w przyszłości.

Paweł Bochniarz, Dyrektor Komunikacji, Marketingu i Rozwoju Rynku, PwC

Szymon to fantastyczny mówca! Nie znam innej osoby z tej branży, która tak znakomicie potrafi w swoich wystąpieniach łączyć elementy racjonalnej argumentacji (cóż za bogactwo fascynujących przykładów ze świata biznesu!) z nieprawdopodobnie energetyczną i atrakcyjną dla odbiorców formą przekazu. Dzięki temu uczestnicy wystąpień Szymona wychodzą nie tylko z głową pełną nowej wiedzy i nowych inspiracji, ale też z błyskiem w oku wskazującym na pragnienie natychmiastowego działania.

Bożena Leśniewska, Dyrektor Wykonawczy ds. Sprzedaży, Orange Polska

Szymon znajduje złoty środek między teorią i praktyką, prowadzi swoje spotkania i warsztaty w bardzo żywy sposób. Wielokrotnie odwołuje się nie tylko do przykładów biznesowych, ale również do metafor sportowych i historycznych; w zrozumiały sposób przekłada je na świat biznesu. Wysoko cenimy jego otwartość i zdolność dostosowania przekazu do kultury naszej firmy oraz wyzwań, przed którymi stoi nasza branża.

Manfred Van Vlierberghe, Prezes Zarządu, ArcelorMittal Poland

Gdyby ktoś mnie zapytał, co przede wszystkim wyróżnia Szymona jako mówcę biznesowego, odpowiedziałabym: po pierwsze, dociekliwość i umiejętność słuchania  klienta na etapie przygotowania do wystąpienia; po drugie: dynamiczny i angażujący uczestników sposób prezentowania; po trzecie: pozytywna energia i atmosfera, którą tworzy  w trakcie prezentacji.

Dorota Jurasz-Kożuchowska, Dyrektor Pionu Zasobów Organizacyjnych, Energa–Operator S.A.

Szymon niepokoi i prowokuje. Potrafi w partnerskim klimacie, w rozbrajający sposób wytłumaczyć, że coś nie ma sensu. Poza tym nie poprzestaje na płytkich i powierzchownych stwierdzeniach, pomaga przejść od pozornej diagnozy do rzeczywistego spojrzenia na problem. Wszystko jest przeprowadzone jest bez mentorskiego, „nadętego” tonu; przy Szymonie każdy czuje się potrzebny i efektywny.

Marek Ignyś, Training Manager, Bayer Pharma

Szymon poprowadził dla nas wystąpienie o znanych przywódcach i sposobach na budowanie zaangażowania u podwładnych. Wystąpieniu towarzyszyły zarówno chwile refleksji, jak i salwy zdrowego  śmiechu, które Szymon wywołał, pokazując zaskakujące sytuacje i zachęcając nas do udziału w zabawnych, lecz wartościowych ćwiczeniach. W rezultacie mamy poczucie, że dowiedzieliśmy się, jak możemy być jeszcze bardziej skuteczni w prowadzeniu naszych zespołów. Niektóre stwierdzenia, jak np. „piaskowanie śrub” czy „to jest nasz okręt” weszły do codziennego słownictwa menedżerów.

Barbara Bogusz, Dyrektor Działu Szkolenia i Rozwoju, Jeronimo Martins Polska