Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Speeche Szymona pobudzają menedżerów Orange do działania. Sprawiają, że znowu chce im się chcieć, że wraca poczucie wiary i sprawczości. Dzieje się tak dlatego, że Szymon prosto i dowcipnie opowiada historie, które pobudzają do myślenia. Te historie są dostosowane do realiów zespołu; Szymon najpierw poznaje kontekst, po czym odpowiednio rozkłada akcenty w wystąpieniu. W tym wszystkim jest dynamiczny, naturalny i wiarygodny.

Bożena Leśniewska, Dyrektor Wykonawczy ds. Sprzedaży, Orange Polska

Szymon stanowi dla nas fantastycznego sparing partnera, który wnosi powiew świeżości do zespołów. Jest w nim dyscyplina i siła charakteru profesjonalisty i człowieka dojrzałego, która pozwala mu na wysoką efektywność i wywieranie wpływu na grupy. Jest w nim również otwartość i szczerość, którą wiele osób gubi podczas współpracy z korporacjami.

Katarzyna Szumigaj-Rudnik, członek zarządu i dyrektor HR, Mondelez Polska

Mówca i mentor jakich mało. Wsłuchuje się w audytorium, dzięki czemu jest słuchany. Rozpala i hipnotyzuje publiczność. Podczas jego wystąpień bije energia ze sceny, która nie gaśnie nawet na minutę.

Paweł Menkiewicz, Dyrektor Zarządzający ds. Sprzedaży, Grupa PZU

Szymon przede wszystkim świetnie rozumie wyzwania, jakie stoją przed biznesem. Wystąpienia Szymona trafiają w sedno, pobudzają do myślenia i są inspiracją do kolejnych działań. Uczestnicy zawsze wychodzą z konkretnymi pomysłami. Poza tym przekaz Szymona jest okraszony dużą dawką humoru. Petarda!

Daniel Giejbatow, Dyrektor Pionu Zasobów Ludzkich, Bank Pekao S.A.

Konkretny, mocny przekaz, bez nudzenia i nieużytecznych opowieści zza oceanu. Sam od czasu do czasu pojawiam się na scenie i wiem jak ciężko jest porwać tłum. A Szymon dosłownie wyrywa ludzi z foteli, nawet tak wymagających jak nasz Super Telco Team z PLAY.

Marcin Gruszka, Rzecznik Prasowy Play (P4)

Szymon pomaga naszym zespołom w poprawieniu komunikacji i współpracy, w otwarciu się na inne punkty widzenia.  To trudne zadanie, wymagające połączenia wody z ogniem, czyli trafienia zarówno do umysłów szukających struktury w każdej rzeczywistości, jak i tych, które działają w twórczym chaosie. Szymon ma mnóstwo fantastycznych przykładów i pomysłów pobudzających do myślenia. Jego spotkania charakteryzują się lekkością, ale bardzo konstruktywną. Wynosimy z nich wiele przemyśleń i inspiracji, które pomagają nam lepiej wdrażać nasze pomysły.

Małgorzata Dobosz, Marketing & Sustainability Director, Skanska

Z Szymonem współpracujemy od wielu lat. Jego wystąpienia są niezwykle inspirujące, angażujące i energetyczne. Pozostawiają ogromne wrażenie na odbiorcach, zarówno partnerach biznesowych jak i naszych pracownikach. Cenimy indywidualne podejście Szymona do każdego wystąpienia; Szymon potrafi dopasować przemówienie do odbiorców i skupiać ich uwagę od pierwszej do ostatniej minuty.

Krzysztof Kurek, Dyrektor ds. Sprzedaży, Bosch (elektronarzędzia)

Szymon to świetny mówca! Jego wystąpienia to energetyczny i inspirujący spektakl, który przekracza oczekiwania. Znakomity kontakt ze słuchaczami, profesjonalne przygotowanie i charyzma to bez wątpienia największe atuty Szymona.

Łukasz Radzymiński, Dyrektor Sprzedaży, Shell Polska

Zadanie stojące przed Szymonem było trudne: miał dotrzeć do ludzi, którzy o przywództwie słyszeli już prawie wszystko. To, co z pewnością odróżnia Szymona od innych mówców, to doskonały kontakt ze słuchaczami i umiejętność stałego skupienia ich uwagi. Szymon przygotował wystąpienie w pełni dopasowane do naszych potrzeb, dobrze zilustrowane praktycznymi przykładami. Ostatecznie “mission impossible” zakończyła się pełnym sukcesem a my zarezerwowaliśmy już termin następnego spotkania.

Tomasz Malec, Dyrektor ds. Produkcji, Carlsberg Polska

Spotkania z Szymonem są dla nas bardzo inspirujące. Świat zarządzania jest bardzo złożony, a osiągnięcie celów biznesowych wymaga często trudnych decyzji i skomplikowanych rozwiązań. Szymon potrafi świetnie wszystko uprościć i pokazać, że istnieją łatwiejsze, jeszcze skuteczniejsze rozwiązania.

Ewald Raben, Prezes Zarządu, Raben Group

Gorąco polecamy współpracę z Szymonem! Szymon jest profesjonalistą w każdym calu. Podczas tworzenia scenariusza spotkania uwzględnia skomplikowany kontekst, w którym funkcjonujemy, nasze wyzwania, potrzeby i nawiązuje do nich w trakcie wydarzenia. Na uwagę zasługuje też sposób, w jaki prowadzi swoje wystąpienia. Nie tylko jest bardzo merytoryczny, ale nawiązuje świetny kontakt z publicznością i sprawia, że każdy z menedżerów siedzących na widowni ma wrażenie, że Szymon mówi wprost do niego.

Magda Tomaszewska, Partner Biznesowy, Grupa Santander (Bank Zachodni WBK)

Zaprosiliśmy Szymona na cykl spotkań dla menedżerów 3M, dotyczących budowania zaangażowania. To był strzał w 10-tkę!  Sposób, w jaki Szymon mówił o zaangażowaniu przekroczył nasze oczekiwania. Szymon przykuwał uwagę niebanalnymi przykładami, poczuciem humoru, energią. Używał prostego, zrozumiałego języka, a jego stwierdzenia weszły na stałe do słownika 3M. To były wyjątkowe spotkania i wspaniała inspiracja.

Katarzyna Paszkiewicz, HR Manager, 3M Poland Manufacturing

Organizując naszą doroczną konferencję menedżerską, zaprosiliśmy Szymona do przeprowadzenia inspirującej prezentacji dotyczącej innowacyjności. Kluczowe dla nas było to, aby prezentacja zaangażowała wymagającą i liczną widownię: 300 osób, zajmujących stanowiska dyrektorskie i menedżerskie, a także partnerzy firmy. Prezentacja przekroczyła nasze oczekiwania. Szymon wykazał się swadą, poczuciem humoru i świetną znajomością tematyki innowacji oraz realiów naszej firmy. Była to najwyżej oceniona sesja podczas całej konferencji. Chętnie skorzystamy z usług Szymona w przyszłości.

Paweł Bochniarz, Dyrektor Komunikacji, Marketingu i Rozwoju Rynku, PwC

Szymon to fantastyczny mówca! Nie znam innej osoby z tej branży, która tak znakomicie potrafi w swoich wystąpieniach łączyć elementy racjonalnej argumentacji (cóż za bogactwo fascynujących przykładów ze świata biznesu!) z nieprawdopodobnie energetyczną i atrakcyjną dla odbiorców formą przekazu. Dzięki temu uczestnicy wystąpień Szymona wychodzą nie tylko z głową pełną nowej wiedzy i nowych inspiracji, ale też z błyskiem w oku wskazującym na pragnienie natychmiastowego działania.

Bożena Leśniewska, Dyrektor Wykonawczy ds. Sprzedaży, Orange Polska

Wystąpienia Szymona są świetnie przyjmowane przez pracowników z bardzo różnych obszarów: produkcji, sprzedaży, marketingu i logistyki. Po wystąpieniu Szymona zespół Etex stwierdził, że była to jedna z najlepszych inspiracji, w jakich kiedykolwiek uczestniczyli. Spotkanie nie tylko było energetyczne i inspirujące, ale – co było dla nas największym zaskoczeniem – perfekcyjnie wpasowało się w nasz kontekst i wyzwania biznesowe.

Tanguy Vanderborght, Prezes Zarządu, Etex Building Performance

Gdyby ktoś mnie zapytał, co przede wszystkim wyróżnia Szymona jako mówcę biznesowego, odpowiedziałabym: po pierwsze, dociekliwość i umiejętność słuchania  klienta na etapie przygotowania do wystąpienia; po drugie: dynamiczny i angażujący uczestników sposób prezentowania; po trzecie: pozytywna energia i atmosfera, którą tworzy  w trakcie prezentacji.

Dorota Jurasz-Kożuchowska, Dyrektor Pionu Zasobów Organizacyjnych, Energa–Operator S.A.

Szymon ma dużą dozę zdrowego rozsądku. Mówi zrozumiale, trafia do każdego. Sprawia, że ludzie chcą go słuchać i zapamiętują co mówi. Szymon to osobowość otwarta, nie tworzy dystansu między prelegentem a słuchaczami. Normalny, zwykły chłopak, który mówi w prosty sposób o rzeczach niby oczywistych, ale bardzo ważnych. Zainwestowane pieniądze będą procentowały!

Joanna Bogdańska, Prezes Zarządu, Merck Life Science

Współpracuję z Szymonem, ponieważ fantastycznie motywuje do zatrzymania się – i zastanowienia się czy biegniemy z taczkami we właściwym kierunku. Szymon podaje dowcipne i inteligentne przykłady, bardzo przemawiające do uczestników, które później chętnie są cytowane i wykorzystywane w codziennej pracy. Kilka przedstawianych pomysłów zostało wdrożonych na stałe w naszej rzeczywistości biznesowej. Choć współpracowałam z Szymonem kilkakrotnie, w żadnym wykładzie nie było powtórzeń. Wciąż zaskakuje nowymi pomysłami.

Małgorzata Milczarek, Dyrektor HR, Sandoz