niusy

Bezpłatne miniwykłady Szymona

Zapraszamy na kanał Moje SISU na YouTube, gdzie w każdy poniedziałek, środę i piątek o 8:30 rano odbywa się premiera kolejnego odcinka inspiracji Szymona, poświęconych odporności psychicznej, hartowi ducha i orientacji na działanie pomimo przeszkód. Czym jest SISU? Sprawdź odcinek otwierający całą serię!

Powerspeeche na żywo: wracamy do normalności

Po kilku miesiącach covidowych ograniczeń, w trakcie których Szymon przeprowadził niemal 30 zdalnych „power webinarów”, przyszedł wreszcie czas na regularne eventy! Już we wrześniu Szymon trzykrotnie będzie prowadził konferencje dla różnych Klientów w formule face-to-face (oczywiście z pełnym zachowaniem reżimu sanitarnego).

Szymon na konferencjach otwartych

14 września Szymon przeprowadzi seminarium w formule online dla wszystkich członków PSZK (temat: SISU), dzień później wystąpi jako gość specjalny na Forum Dyrektorów Działów Prawnych (temat: Przywództwo w Świecie V.U.C.A.), a 7 października w Sopocie w charakterze keynote speakera poprowadzi wystąpienie otwierające drugi dzień kongresu IT Manager of Tomorrow (temat: SISU).