niusy

Szymon w świecie nowych technologii

27 września Szymon poprowadził plenarne wystąpienie otwierające konferencję Agile w Biznesie (Od Słów do Czynów), a 3 października był gościem sceny głównej Trends Festivalu (najnowszy power speech Szymona: SISU – jesteśmy silniejsi, niż nam się wydaje). Wcześniej, w czerwcu Szymon wystąpił na głównej scenie podczas cyklicznej konferencji “IT Manager of Tomorrow”, odbywającej się w Sheratonie w Sopocie, gdzie mówił o roli lidera w błyskawicznie zmieniającym się, zdigitalizowanym świecie.

Jesienne wystąpienia na kongresach HR

Tej jesieni Szymon występuje na trzech dużych kongresach dla branży HR: 12 września na HR Summit (HR w świecie V.U.C.A.), 3 października na HR Revolution (SISU) oraz 19 listopada na Kongresie Kadry (wystąpienie w formule FULL FLEX – uczestnicy poprzez elektroniczne głosowanie na bieżąco zadecydują o temacie oraz zawartości wystąpienia). Na prośbę dziennikarzy “Pulsu Biznesu” przed HR Summit Szymon udzielił krótkiego wywiadu, którego fragmenty można zobaczyć tutaj oraz tutaj.

Świetnie oceniane wystąpienia na “Wyzwaniach HR”

W 2019 Szymon prowadzi serię spotkań plenarnych dla Uczestników konferencji „Wyzwania HR”, organizowanych przez Grupę Pracuj od maja do listopada 2019 w pięciu miastach (Katowice, Gdańsk, Kraków, Wrocław i Poznań). Podczas pierwszych dwóch konferencji Szymon uzyskał średnie oceny Uczestników na poziomie 96-97% możliwej skali! Kolejne trzy konferencje jesienią 2019; więcej szczegółów na stronie konferencji.